Vybrat návrháře 
MAISON the FAUX
MAISON the FAUX
Popis:

MAISON FAUX je značka oděvů určená "PRO LIDI", která sídlí v Nizozemsku. Tento módní dům právě představil svoji nejnovější kolekci "PREMIERE" na Los Angeles Fashion Weeku po tříletém působení na NYFW.

Módní přehlídky MAISON FAUX přitahují širokou pozornost díky jejich konceptuálnímu a divadelnímu charakteru. Značka se prezentuje jako láskyplná reakce na současný módní průmysl a jako nástroj pro módní nadšence, kteří se nebojí svobody stylu v dnešním světě mainstreamu. MAISON FAUX představuje nový pohled na mužnost i ženskost a tvoří oblečení „PRO LIDI“.

Za MAISON FAUX stojí Joris Suk a Tessa de Boer (ArtEZ 2013). Své kousky tvoří se skupinou silných, mladých a tvůrčích osobností. Cílem těchto návrhářů je ustanovit módní dekadenci jako nový standard, který kombinuje couture kolekce se streetwear. "Fiktivní dům", volný překlad MAISON FAUX, znamená spojení smyslu pro humor a velké vášně pro módu.

Unikátní styl MAISON FAUX byl oficiálně představen na Amsterdam Fashion Week v lednu 2014. Od jeho zahájení, MAISON FAUX představil řady dalších kolekcí, jako například: ‘It’s Cleaning Day!’, ‘Make a U-turn if Possible’, ‘C’est Vrai ou C’est FAUX?’, ’ANNA’, ‘ANNAANNA-ANNAANNA’, ‘CHUBBYCHASER’, ‘FAUX Cosmetics’, ‘FAUXmosapien’ a  ’PREMIERE’.

Značku MAISON FAUX si oblíbily celebrity jako Lady Gaga, SZA, Janelle Monae a Ariana Grande a psalo se o ní v magazínech Dazed and Confused, iD, Paper, Latimes a mnoho dalších... MAISON FAUX je k dostání v různých koncepčních obchodech po celém světě, ale i na jejich oficiálních webových stránkách.