Vybrat návrháře 
Schepers Bosman
Schepers Bosman
Social networks::

web


Popis:

Značka Schepers Bosman složena z designérského dua Sanne Schepers Anne Bosman spojuje avantgardní a pop styl s minimalistickými prvky. Návrhářka v návrhář pocházející z Nizozemí představují své pánské i dámské kolekce v Paříži.

Obnovujeme pánskou módu – Naším hlavním pilířem je kreativita. Baví nás pojit známé tvary s originalitou, a právě toto spojení tradice s našimi grafickými prvky nám dovoluje bourat stereotypy moderním stylem. Jedná se o reformu módní klasiky na neoklasiku.

Schepers Bosman oceňuje kvalitu ručně vyráběných oděvů, což se odráží v dražších cenách a dlouhé výdrži výrobků. Schepers Bosman znamená "vyrobeno v Nizozemsku", zrealizováno v našem studiu New West. Pevně ​​věříme v soukromé vztahy s klienty a proto vyrábíme pouze na zakázku, jak soukromým tak business-to-business klientům. Nevěříme na sériovou výrobu.

Schepers a Bosman absolvovaly v roce 2011 s vyznamenáním na ArtEZ Institute of Arts Arnhem, BA Fashion Design. Schepers pokračovala ve studiu na Institut Français de la Mode (IFM) v Paříži. Bosman také pokračovala ve studiích a promovala na Central Martins v Londýně, MA Menswear.

V minulých letech získala Schepers cenu Lichting G-Star Raw Talent Award 2011, zatímco Bosman vyhrála dvě ceny H & M Design Awards. V roce 2017 duo zvítězilo v mezinárodní soutěži designu Les Etoiles Mercedes-Benz 2017v Paříži.