Info
 
MBPFW - OZNÁMENÍ O PŘESUNU TERMÍNU NADCHÁZEJÍCÍ EDICE MBPFW FW20
 
Mercedes-Benz Prague Fashion Week přesouvá svou nadcházející edici FW 20 z poloviny března na květen
Vzhledem k aktuální situaci ve světě související s šířením nového typu koronaviru a zrušeným letům z Itálie se organizátor pražského týdne módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week rozhodl přesunout nadcházející edici z březnového termínu na druhou polovinu května.
„Cítíme potřebu zachovat se v tuto chvíli zodpovědně a nechceme nikoho z našich hostů, spolupracovníků ani nikoho z celého produkčního týmu MBPFW uvést do situace zvýšeného zdravotního rizika. Současně počítáme s účastí mnoha zahraničních hostů ze světových metropolí módy včetně Milána, kteří vzhledem k opatření Bezpečnostní rady státu nebudou moci v březnu přiletět. Naším cílem je zachovat kompletní původní program. Místo konání – klášter sv. Gabriela, je potvrzeno a zůstává beze změn.“ říká Lukáš Loskot, CEO Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Vstupenky zakoupené v předprodeji a pozvánky z březnové edice budou platit na nové květnové termíny. Přesný termín konání bude potvrzen v nadcházejících dnech.
 
Všem se omlouváme za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.
Historie

Mercedes-Benz Prague Fashion Week (#MBPFW,  dříve Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend) prošel od svého vzniku v roce 2010 přirozeným vývojem. Zpod širého nebe na „nejdelším mole ve střední Evropě“ v Pařížské ulici přes bílý „fashion stan“ dospěla ke konceptu aktuálního „fashion temple“ v atraktivních historických budovách, které nabízí návrhářům skvělé prostředí pro atraktivní prezentaci. Od roku 2013, kdy se stala titulárním partnerem akce automobilka Mercedes-Benz, je Prague Fashion Week součástí celosvětové rodiny prestižních týdnů módy, které Mercedes-Benz po celém světě zastřešuje.

pdfPFW 2012
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2013
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2014
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2015
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2016
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2017
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2018
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2019
závěrečná zpráva
ke stažení

LOKACE

Klášter sv. Gabriela, Holečkova 10, Praha 5

magazín
Mercedes-Benz Prague Fashion Week doprovází od konce roku 2013 přidružený magazín Blue Paper. Dvojjazyčné lifestylové noviny vychází dvakrát ročně nezávisle na obsahu MBPFW. Staví na unikátních osobnostech, fotografii a výrazné grafické formě.
Předprodej vstupenek
Vstupenky  Mercedes-Benz Prague Fashion Week