Info
největší
MBPFW je největší módní událostí v ČR.
podpora lokální kreativity
MBPFW představuje tvorbu pečlivě vybraných návrhářů z Česka a Slovenska, kteří zde v premiéře odhalí své aktuální kolekce na příští sezonu.
luxus
MBPFW doplňují zvučné zahraniční značky v komerční sekci.
trend-setters
MBPFW pracuje s výraznou estetikou, která je inspirována přehlídkami v Paříži nebo Miláně, a v rámci své choreografie si klade za cíl propojovat různé umělecké disciplíny.
mezinárodní platforma
MBPFW má jako jediná módní akce v ČR mezinárodní přesah (patří do celosvětové sítě fashion weeků organizovaných pod hlavičkou Mercedes-Benz podobně jako New York, Berlín, Sydney, Moskva, Istanbul či México City).
společenská událost
MBPFW se soustředí na atraktivní publikum ze světa módy, designu, umění a byznysu.
celebrity
MBPFW každoročně vítá významné české i zahraniční hosty. Navštívili ho zástupci z italského Vogue, W Magazine nebo Nowfashion.com. 
exkluzivní i nezávislý doprovodný program
MBPFW nejsou pouze přehlídky, v průběhu celého týdne se koná řada přidružených akcí – chceme, aby Praha (o)žila designem a módou!
Historie

Mercedes-Benz Prague Fashion Week (#MBPFW,  dříve Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend) prošel od svého vzniku v roce 2010 přirozeným vývojem. Zpod širého nebe na „nejdelším mole ve střední Evropě“ v Pařížské ulici přes bílý „fashion stan“ dospěla ke konceptu aktuálního „fashion temple“ v atraktivních historických budovách, které nabízí návrhářům skvělé prostředí pro atraktivní prezentaci. Od roku 2013, kdy se stala titulárním partnerem akce automobilka Mercedes-Benz, je Prague Fashion Week součástí celosvětové rodiny prestižních týdnů módy, které Mercedes-Benz po celém světě zastřešuje.

pdfPFW 2012
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2013
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2014
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2015
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2016
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2017
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2018
závěrečná zpráva
ke stažení

 

pdfMBPFW 2019
závěrečná zpráva
ke stažení

 

 

 

LOKACE

Lokace bude zveřejněna v prosinci 2019

magazín
Mercedes-Benz Prague Fashion Week doprovází od konce roku 2013 přidružený magazín Blue Paper. Dvojjazyčné lifestylové noviny vychází dvakrát ročně nezávisle na obsahu MBPFW. Staví na unikátních osobnostech, fotografii a výrazné grafické formě.
AKTUÁLNÍ ČÍSLO (NO. 14)
page1.jpg
Předprodej vstupenek