Vybrat návrháře 
JIRI KALFAR
JIRI KALFAR
Kontakt:

 jiri@jirikalfar.com

+420 777447368


www:

web


Sociální sítě:

Popis:

Jiří Kalfar je průkopnický český designér, který se kombinuje vysokou krejčovinu a design s vášní pro environmentální povědomí a udržitelnost.

Americký magazin NYLON ho vybral jako jednoho z osmi “must watch” mladých světových návrhářů, zatímco francouzský L'Officiel ho zařadil jako jednu z figur nové vlny návrhářů. Dva roky po sobě vyhrál cenu pro nejlepšího návrháře pánské módy v Kyjevě, je jedním z Forbes 30 pod 30 výběru , pravidelně předvádí své kolekce na hlavním rozvrhu London Fashion Week, pařížských showroomech a jako první Čech debutoval na New York Fashion Week.

Jiřího kolekce se těší mezinárodní pozornosti a objevily v mnoha publikacích včetně několika mezinárodních edic Vogue, Elle, Harper's Bazaar, L'Officiel, Forbes, Grazia a Financial Times a nosí je světové i české celebrity jako například Camila Cabello, Paulina Porizkova, Karolina Kurkova, Victoria Silvstedt, Quincy Brown, Alina Baikova, Andreja Pejic, Luisa Johnson a Alexandra Burke abychom jmenovali jen několik.

Jiří je bojovník za práva zvířat, ochrany životního prostředí a udržitelnosti - jedna z jeho prvních kolekcí „Save The Bees“ byl široce publikována v tisku a na sociálních médiích pro šíření a spojení environmentálního povědomí a luxusní módy.

Byl vybrán Donnou Karan , aby se stal spolu s ní, jedním z mluvčích na jejím eventu “Change Fashion-The New Guard” presentovaném v NYC loni v listopadu.   

V roce 2019 získal cenu za inovaci a udržitelnost udělenou společností Chambre Monegasque De La Mode pod záštitou H.S.H Princes Charlene z Monaka

MBPFW events


Zobrazit starší eventy